BOSMAŃSKA GDYNIA

APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA MORZE

O NASZEJ INWESTYCJI

DLACZEGO WARTO ZAMIESZKAĆ NA BOSMAŃSKIEJ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

WIDOK NA ZATOKĘ

FANTASTYCZNY WIDOK NA ZATOKĘ I PORT. BUDYNEK ZNAJDUJE SIĘ 1,5 KM OD LINII BRZEGOWEJ I 1 KM OD PORTU W GDYNI.

JAKOŚĆ WYKONANIA

MIESZKANIA Z PRZESTRONNYMI OKNAMI, DUŻYMI BALKONAMI I WINDĄ W BUDYNKU. PODZIEMNY PARKING Z PODGRZEWANYM ZJAZDEM ORAZ STATEK NA PLACU ZABAW.

WSPANIAŁE OTOCZENIE

W POBLIŻU PEŁNA INFRASTRUKTURA MIEJSKA: GALERIE HANDLOWE, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, PRZYCHODNIA ORAZ TERENY REKREACYJNE, RESTAURACJE I PLAŻA.

ZOBACZ, CO ZNAJDUJE SIĘ W OKOLICY

NEWSY Z BUDOWY

Orle Wzgórze – zdjęcia realizacji

Prezentujemy zdjęcia z kolejnego etapu realizacji inwestycji Orle Wzgórze. Przepiękny widok na Trójmiejski Park roztaczający się z tarasu.

Zobacz więcej
Bosmańska Gdynia – Ostatnie mieszkanie

Bosmańska Gdynia – Ostatnie mieszkanie

Pozostało ostatnie mieszkanie na sprzedaż. 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, przeszklony balkon z widokiem na zatokę i port.. Mieszkanie o powierzchni 70,51 m² w cenie 466 071 zł. Zobacz więcej

Zobacz więcej
Orle Gniazdo – kolejny etap realizacji

Orle Gniazdo – kolejny etap realizacji

Całe osiedle planujemy ukończyć w kwietniu 2020 roku a prace budowlane związane z zagospodarowaniem terenu do czerwca 2019 roku. Osiedle ORLE GNIAZDO to kompleks 16 domów bliźniaczych z ogrodem i miejscami parkingowymi dla każdego mieszkania. Okolica osiedla to znakomite miejsce do wypraw nad morze oraz jeziora: Jezioro Orle i Jezioro Żarnowieckie. Osiedle usytuowane jest w

Zobacz więcej

NASZE MIESZKANIA

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA