O Inwestycji

Chodzi o to, żeby mieć miejsce na ziemi, do którego chcesz wracać, w którym pragniesz odpocząć, zaprosić rodzinę i przyjaciół, w którym możesz stworzyć świat...swój własny świat. To miejsce może być Twoje.

Apartamentowiec zlokalizowany w Gdyni przy ul. Wrocławskiej 41 w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic Redłowo i Orłowo. Orłowskie Molo na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja zapewnia bezproblemową komunikację i szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta.

Oferta mieszkań

Prezentujemy dostępne mieszkania na inwestycji Wrocławska41 w Gdyni. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy lub doradztwa zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Nr Metraż Cena brutto Odbiór Pokoje Piętro
W.12 70,04 m² 1 190 000 zł gotowe 4 2 Szczegóły
Budynek

Budynek składa się z 17 apartamentów oraz podziemnej hali garażowej. Budynek to kombinacja nowoczesności w postaci szklanych balustrad balkonowych i elewacji z blachy na rąbek z tradycyjnym budownictwem charakteryzującym się klasyczną bryłą. O bezpieczeństwo mieszkańców będzie dbał monitoring oraz wideofon. Komfort użytkowania zapewni cichobieżna widna zapewniająca bezproblemową podróż dla kilku osób.

Budynek będzie cechował się wysokim standardem wykończenia. Niewątpliwym atutem mieszkań są przestronne okna oraz duże balkony. Wyciszenie mieszkań zapewni ograniczenie hałasu z zewnątrz, z części wspólnych oraz pomiędzy mieszkaniami.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni 41,3 m² (2 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57,5 m² do 100,07 m² (2 apartamenty)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 64,8 m² do 115,7 m² (12 apartamentów)
  • 5-pokojowe o powierzchni 97,5 m² (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców przewidziane są również miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz komórki lokatorskie.

Lokalizacja

Apartamentowiec zlokalizowany w Gdyni przy ul. Wrocławskiej 41 w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic Redłowo i Orłowo. Orłowskie Molo na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja zapewnia bezproblemową komunikację i szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta.

Mapa
1.

Molo w Orłowie

Przyroda na wyciągnięcie ręki. Idealne miejsce do spacerów na świeżym powietrzy oraz wypoczynku na plaży miejskiej. Bogata infrastruktura gastronomiczna w nadnorskim klimacie.

2.

Klify Orłowskie

Chwila odpoczynku na łonie natury? Nie sposób znaleźć bardziej malownicze miejsce w Trójmieście. Idealne miejsce na długie spacery oraz wyprawy rowerowe.

3.

Komunikacja

Doskonale skomunikowana lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, w pobliżu dworców SKM i PKM. Bezproblemowy dojazd do nowo powstającego węzła S6 i południowej Obwodnicy Trójmiasta.

Dziennik budowy